اخذ ویزای دبی، قیمت ویزای دبی، مدارک ویزای دبی

اخذ ویزای دبی

اخذ ویزای دبی (امارات) ساده است اما در طی سفر باید بخاطر داشته باشید که احترام به قوانین این کشور برای اخذ ویزا های بعدی بسیار اهمیت دارد. در ادامه می توانید لیست قیمت ویزاهای دبی را مشاهده کنید)

✅ در سفارش آنلاین ویزای دبی می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را ثبت کنید.

 

کلیه مراحل کار توسط آژانس مسافرتی و کارگزاری معتبر انجام می گردد. 

 

قیمت ویزا امارات متحده عربی

 

ویزای توریستی ۱۰ روزه دبی  ۲۹۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه  + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای توریستی ۳۰ روزه دبی یکبار ورود  ۳۰۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای توریستی ۳۰ روزه دبی مولتیپل (چندبار ورود)  ۵۰۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای توریستی ۳۰ روزه دبی ویژه همراه ۱۸۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه + تصویر کارت ملی + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای توریستی ۶۰ روزه دبی یکبار ورود ۵۰۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه  + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای ۶۰ روزه دبی یکبار ورود ویژه همراه ۱۵۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه  + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای توریستی ۶۰ روزه دبی چندبار ورود(مولتیپل) ۷۸۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه  + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای ۶۰ روزه دبی چندبار ورود(مولتیپل) ویژه همراه ۳۵۰ درهم

مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه  + تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای توریستی ۱۰ روزه دبی خانوادگی  ۲۸۵ درهم

ویزای ۱۰ روزه خانوادگی دبی مخصوص خانواده شامل زن و شوهر و یا زن و شوهر و فرزندان بوده و حداکثر مدت زمان اقامت در دبی با این ویزا ۱۰ روز می باشد.مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه +  تصویر عکس پرسنلی

 

ویزای توریستی ۱۰ روزه دبی ویژه همراهان ۱۰۰ درهم

ویزای ۱۰ روزه دبی جهت افراد زیر ۱۸ سال که همراه پدر و مادر یا یکی از والدین می خواهند به دبی سفر کنند.مدارک لازم :مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه + تصویر عکس پرسنلی
اخذ ویزای دبی

 

ویزای توریستی ۳۰ روزه دبی خانوادگی ۲۹۵ درهم

ویزای ۳۰ روزه خانوادگی دبی مخصوص خانواده شامل زن و شوهر و یا زن و شوهر و فرزندان بوده و حداکثر مدت زمان اقامت در دبی با این ویزا ۳۰ روز می باشد. مدارک لازم: تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه + تصویر عکس پرسنلی
اخذ ویزای دبی

 

ویزای توریستی ۳۰ روزه دبی ویژه همراهان ۱۰۰ درهم

ویزای ۳۰ روزه دبی جهت افراد زیر ۱۸ سال که همراه پدر و مادر یا یکی از والدین می خواهند به دبی سفر کنند. مدارک لازم : تصویر پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار) + تصویر شناسنامه + تصویر عکس پرسنلی

اخذ ویزای دبی

 

تمدید ویزای ۳۰ روزه دبی (داخل الدوله) ۹۶۰ درهم

مدارک مورد نیاز: تصویر پاسپورت، تصویر ویزای قبلی، – ( این تمدید تنها مخصوص مسافران ورناویزا که در حال حاضر دبی هستند انجام می گردد)
اخذ ویزای دبی

 

امارات ویزاهای گوناگونی دارد :

انواع ویزای دبی

به صورت کلی  ویزای دبی دارای ۶ نوع است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

 • ویزای توریستی دبی : این ویزا به صورت الکترونیکی صادر می شود و استفاده از آن به صورت گروهی برای تورهای دبی و یا به صورت انفرادی امکان پذیر است.
 • ویزای تحصیلی دبی : همان طور که از اسم این ویزا مشخص است برای افرادی که قصد تحصیل در دبی را دارند صادر می شود.
 • ویزای کاری دبی : افرادی که در دبی پیشنهاد شغلی دارند و می خواهند در این شهر مشغول به کار شوند می بایستی از این ویزا استفاده نمایند.
 • ویزای ترانزیت امارات (ویزای فرودگاهی دبی) : افرادی که می خواهند به عنوان مثال از ایران به کشورهای دومی سفر کنند و می بایستی در فرودگاه این کشور توقف داشته باشند این نوع ویزا برای آنها صادر می شود.
 • ویزای تجاری دبی : این ویزا مخصوص تجار، مدیر عاملان و مدیران کسب و کارها می باشد.
 • ویزای دورکاری دبی : افرادی که قصد دارند در دبی به صورت دورکار مشغول به کار شوند می بایستی از این ویزا استفاده نمایند.
 • هر کدام از این ویزاها همان طور که ملاحظه فرمودید مخصوص به افراد و گروه های خاصی است که قصد دارند به شهر دبی سفر کرده و یا از فرودگاه آن برای حرکت به سمت مقصد دوم استفاده نمایند.

 

انواع تردد برای ویزای توریستی دبی

بر اساس تردد ویزای های دبی به ۲ صورت خواهد بود:

ویزای ۱ بار ورود: مسافران و یا افرادی که می خواهند به دبی سفر کنند با استفاده از این نوع ویزا می توانند یک بار ورود و خروج از دبی داشته باشند و این ویزا به صورت ۱۴روزه، ۱ ماهه، ۳ ماهه و ویزای ۶ ماهه دبی صادر می شود؛ قیمت هر ویزا به صورت جداگانه محاسبه می گردد

ویزای چند بار ورود (ویزای مولتی دبی): با این نوع ویزا شما امکان چند بار ورود و خروج از دبی را خواهید داشت و معمولا به صورت ۱ماهه و ۳ ماهه صادر خواهد شد.

از زمانی که وارد این کشور شوید مدت اقامت شما طبق ویزایی که برای شما صادر شده است متغیر می باشد. برای اخذ ویزای امارات مسافران عزیز باید حداقل یک هفته قبل از سفر خود اقدام کنند.ویزای یک ماهه و سه ماهه خود شامل دو نوع یکبار ورود و چند بار ورود میباشند.

 

محدودیت ویزا برای افراد مجرد برداشته شده است و تمامی افرادی که ۱۸ سال به بالا سن دارند می تواند ویزای دبی را دریافت نمایند. همچنین دختران و پسرانی که می خواهند به دبی سفر نمایند و سن آنان کمتر از ۱۸ سال است می بایستی به همراه یکی از اقوام درجه ۱ خود باشند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای امارات :

 • فرم تکمیل شده تقاضای اخذ ویزای دبی
 • اسکن رنگی از صفحه اصلی پاسپورت با ۷ ماه اعتبار
 • اسکن رنگی از صفحه اول شناسنامه و هر دو طرف کارت ملی متقاضی (نیازی به ترجمه نیست)
 • اسکن عکس اداری جدید با زمینه سفید، تمام رخ
 • بیمه مسافرتی و بلیط هواپیما

ویزای توریستی دبی در مدت ۳ الی ۵ روز کاری و ویزای فوری دبی ۱ تا ۳ روز کاری صادر می شود

ما مدعی نیستیم که بهترین شرکت اخذ ویزای دبی هستیم اما سال ها سابقه گرفتن ویزای دبی را برای مسافرین عزیز داشته ایم و اطلاعات زیادی در مورد شهر دبی داریم.

به راحتی نوشیدن یک فنجان چای ویزای دبی خود را اقدام کنید و پس از تکمیل مدارک هزینه ویزای دبی را پرداخت نموده و سپس در زمانی کوتاه منتظر صدور ویزای خود باشید. پس از صدور ویزا با ارسال پیام بر روی شماره موبایلتان می توانید ویزای دبی  خود را ملاحظه نمائید و پرینت بگیرید و سپس سفر خود را آغاز کنید.

جهت مسافرانی که بصورت خانوادگی قصد سفر به دبی را دارند تخفیف ویژه در انتهای قسمت درخواستهای ویزای همین صفحه با دو نوع ویزای دبی ۱۴ روزه و ویزای دبی ۳۰ روزه ایجاد شده امیدواریم مورد قبول خانواده های عزیز واقع شود.

 

نکات مهم:

✅ مدت زمان اقامت از زمان ورود به دبی به صورت روز شمار محاسبه می گردد.

✅ با ویزاهای چند بار ورود، محدودیت ورود و خروج در مدت زمان ویزا نخواهید داشت

✅ با ویزای دبی می توانید هوایی، دریایی یا زمینی وارد کشور امارات شوید

✅ محدودیت زمانی برای گرفتن ویزای جدید دبی پس از  اتمام یا استفاده از ویزای قبلی وجود ندارد.

✅ افراد زیر ۱۸ سال نیز می توانند به همراه پدر و مادر برای ویزای دبی اقدام کنند.

✅ مرجع صادر کننده ویزای دبی اداره جوازات و مهاجرت دبی می باشد.

✅سفارت امارات متحده عربی در تهران خدمات ویزای دبی را انجام نمی دهد.

✅ ویزای دبی بصورت آنلاین و الکترونیک صادر می گردد.

✅ جهت اخذ ویزای دبی نیاز به مصاحبه یا انگشت نگاری نمی باشد.

✅ پس از دریافت ویزای دبی از هر کشور دیگری نیز می توانید وارد دبی شوید.

🛑 ویزاهای یک بار ورود پس از خروج از دبی قابل استفاده مجدد نخواهند بود.

🛑 هزینه ویزای دبی پس از اقدام در هر شرایطی قابل عودت نمی باشد.

 

نکات مهم در مورد مدارک ویزا دبی:

✅ حداقل اعتبار پاسپورت باید شش ماه به بالا باشد.

✅ شناسنامه قدیمی یا جدید قابل قبول است.

✅ عکس متقاضی می تواند با دوربین موبایل هم گرفته شود.

✅ کارت ملی در حال حاضر جزء ضروریات مدارک نمی باشد.

درباره کشور امارات

کشور امارات از لحاظ موقعیت جغرافیائی در منطقه خاورمیانه واقع شده و از شمال به خلیج فارس، از جنوب به عربستان سعودی، از شرق به کشور عمان و از غرب نیز با کشور قطر همسایگی دارد.

این کشور از لحاظ موقعیت استراتژیک و اقتصادی شرایط بسیار خوبی دارد و تمام هفت شیخ نشین این کشور که مجموعا کشور امارات را تشکیل میدهد دسترسی به خلیج فارس را دارا هستند.

هفت شیخ نشین این کشور شامل ابوظبی (پایتخت)، دبی، شارجه، عجمان، راس الخیمه، ام القوین و فجیره میباشد که شیخ نشین راس الخیمه کوتاهترین و نزدیکترین مسافت را با کشورمان دارد.

این کشور نیز با توجه به واقع شدن در شبه جزیره عربستان دارای آب و هوای بسیار گرم در تابستان و همراه با رطوبت زیاد و در زمستانها نیز دارای هوای معتدل است که بهترین زمان سفر به این کشور است.

شهر دبی که به نوعی پایتخت اقتصادی و مرکز توریستی این کشور میباشد در زمینه ساخت هتلها و فروشگاه های متعدد و همینطور ساخت چندین جزیره مصنوعی که به پایان رسیده را با صرف سرمایه گذاری های زیاد جهت هر چه بیشتر جذب کردن توریست به انجام رسانده است.

واحد پول کشور امارات درهم می باشد که هر یک دلار معادل حدود ۳٫۷ درهم می باشد و طی سال ها تغییر خاصی نداشته است.

زبان رسمی در این کشور عربی است ولی خصوصا به علت توریستی بودن شهر دبی زبان انگلیسی هم بسیار رواج دارد و شما نیاز چندانی به زبان عربی نخواهید داشت.

برج خلیفه یا همان برج دبی که در کنار دبی مال که خود بزرگ ترین مرکز خرید خاورمیانه است ساخته شده و در حال حاضر بلندترین برج  دنیا با ارتفاع حدود ۸۳۰ متر می باشد. این برج شگفتی های بسیاری دارد از جمله اینکه به علت ارتفاع زیاد و فشار باد در طبقات انتهایی برج جهت جلوگیری از تخریب بر روی ریلهای کار گذاشته در طبقات بالایی حرکت می کنند که البته این حرکت نامحسوس هست.هتل معروف آرمانی نیز در این برج واقع شده است.

شهر دبی مجموعه ای از برترین ها را در خود جای داده است تا صحرا  را تبدیل به بهترین تفریحگاه خاورمیانه نماید از جمله می توان به بلندترین برج دنیا، اولین هتل ۷ ستاره دنیا، بلندترین فواره موزیکال دنیا، بزرگترین مرکز خرید خاور میانه و بزرگترین جزیره مصنوعی مسکونی و … در خود جای داده است.

متوسط حقوق ماهیانه در این کشور برای مشاغل پزشکی از ۲۲۰۰۰ درهم امارات، پرستار از حداقل ۸۰۰۰ درهم امارات و برای معلم از حداقل ۹۵۰۰ درهم امارات و برای مشاغل کارگری از حداقل ۴۳۷۰ درهم امارات می باشد.

قوانین کشور امارات

نوشیدن مشروبات الکلی در امارات ممنوع می باشد البته در چند سال اخیر این قانون دچار تغییراتی شده و ممکن است در برخی اماکن قابلیت استفاده از آن وجود داشته باشد.

اگر می خواهید به دبی سفر کنید به یاد داشته باشید که تصویربرداری بدون اجازه از افراد شامل جریمه های سنگین خواهد شد. همچنین خرید و فروش اجناس فیک و یا جعلی در دبی ممنوع می باشد و می بایستی اجناس دارای جنس اصلی باشند.

از طرف دیگر شایعه پراکنی نیز در دبی جرم محسوب می شود و ممکن است برای این گونه افراد تا ۳ سال زندان و یا جریمه های سنگین در نظر گرفته شود. در خیابان های این کشور اجازه ندارید حرکات خارج از عرف با زوج خود نشان دهید و این موضوع توسط پلیس قابل پیگیری است. همچنین توهین به مردم امارات، عکس برداری از ماشین های تصادفی و یا ساختمان های دولتی و یا حمل دارو بدون نسخه ممنوع می باشد.

برای سفر به دبی و یا کشور امارات می توانید ویزای دبی را از طریق سایت ورنا ویزا دریافت نمایید. بدین منظور به بالای همین صفحه مراجعه کرده و با زدن گزینه مربوطه ویزای دبی را بدون مراجعه حضوری و با کمترین هزینه و به صورت آنلاین دریافت نمایید همچنین می توانید در طول ساعات ادارای با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول ویزای دبی

دلایل ریجکتی (ردی) ویزای دبی چیست؟

دلایل متعددی باعث می شود که ویزای دبی ریجکت شود که در زیر تعدادی را برمی شماریم :
۱٫ مخدوش بودن و یا ناخوانا بودن  مدارکی همچون پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی، عکس
۲٫ تشابه اسمی با شخصی که ممکن است مورد پیگرد پلیس امارات باشد.
۳٫ ارتکاب خلاف یا جرمی در سفرهای قبلی به دبی که حتی ممکن است بعضی از تخلفات برای ما پیش پا افتاده باشد.
۴٫ در سفرهای قبلی به دبی بیش ازحد مجاز ویزای خود اقامت داشته باشید.
۵٫ قبلا در کشور امارات یا شهر دبی ویزای اقامت داشتید ولی بدون کنسل کردن ویزا به ایران بازگشتید.
۶٫ در گذشته یا در حال حاضر درخواست ویزای اقامت دادید و ریجکت شده و این باعث می شود درخواست ویزای توریستی دبی نیز مرفوض یا ریجکت شود.
۷٫ اگر یک یا چندین بار ویزای دبی گرفته اید  ولی از آن استفاده نکرده اید.
۸٫ قبلا بصورت غیر قانونی به کشور امارات و یا دبی وارد شده اید و توسط پلیس این کشور اخراج شده اید.
۹٫ سابقه کیفری  و مجرمیت در امارات یا شهر دبی داشته باشید.
۱۰٫ سابقه کیفری یا مجرمیت در کشورهائی که باصطلاح عضو مجلس تعاون هستند داشته اید.
امیدواریم که ایرانیان عزیز هیچکدام از این موارد را نداشته باشند که البته بعضی از این موارد قابل حل هستند و در دیگر موارد متاسفانه یا به سختی قابل حل می باشند یا به طور کل غیرقابل پیگیری هستند.

ویزای کار یا اقامت دبی برای ایرانیان صادر می گردد؟

در حال حاضر کشور امارات یا شهر دبی به سختی  ویزای اقامت صادر میکند که شما فقط با ویزای اقامت می توانید کار کنید و بعضی نیز این نوع ویزا را ویزای کار دبی می نامند که در واقع ویزای کار دبی همان ویزای اقامت دبی می باشد. شما می توانید از طریق ثبت شرکت اقامت دو ساله این کشور را اخذ نمائید . جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این ویزا با ما تماس بگیرید.

مدت زمان اعتبار ویزای دبی چقدر است؟

ویزاهای دبی از تاریخ صدور بمدت ۶۰ روز اعتبار ورود دارند که البته نوع ویزای  ۱۴ روزه فوری دبی از این قاعده مستثناست و فقط بمدت ۱۴ روز از تاریخ صدور اعتبار ورود دارد. لطفا دقت فرمائید، از تاریخ صدور و نه از تاریخی که ممکن است ویزا را دریافت کرده باشید.

آیا می توانم غیر قانونی در دبی بمانم؟

به هیچ وجه! چون کشور امارات و یا کلیه شهرهای امارات و خصوصا شهر دبی به شدت با این موضوع برخورد میکنند و عواقب بسیار خطرناکی دارد که شامل جریمه نقدی ، حبس طولانی مدت و در انتها اخراج دائمی از این کشور می باشد.

با ویزای توریستی دبی می توانم کار کنم؟

واقعیت این است که با ویزای توریستی دبی تا زمانی که ویزای اقامت دبی نداشته باشید بصورت رسمی و قانونی نمی توانید کار کنید و برای اینکار باید درخواست اقامت دبی بدهید که در سوالات بالا در موردش توضیح داده ایم در غیر اینصورت اگر مامورین وزارت عمل یا همان وزارت کار متوجه بشوند جریمه نقدی  و اخراج دائمی در انتظارتان خواهد بود.

آیا ویزای دبی قابل تمدید است؟

تمام ویزاهای دبی اعم از ویزای ۱۴ روزه، ۳۰ روزه و ۳ ماهه قابل تمدید می باشند و محدودیتی وجود ندارد.

اگر بیش از مهلت ویزا در دبی بمانم چه اتفاقی می افتد؟

در صورتیکه مدت زمان اقامت ویزای دبی به پایان برسد و این مدت زمان کوتاه باشد در زمان خروج و در فرودگاه بازای هر روز اضافه (Overstay) مبلغ ۱۰۰ درهم جریمه خواهید شد و اگر مدت زمان طولانی باشد علاوه بر جریمه نقدی قطعا بلک لیست می گردید و احتمال بازداشت نیز وجود دارد.

با ویزای دبی میتوانم به شهرهای دیگر امارات سفر کرد؟

بله با ویزای دبی می توانید به کل شهرهای امارات سفر کنید.

اگر بخواهم در دبی کار کنم بهتر است انگلیسی بلد باشم یا عربی؟

شهر دبی به دلیل توریستی بودن پذیرای مسافران زیادی از تمام نقاط جهان می باشد و به همین دلیل اکثر مردم دبی انگلیسی را به خوبی می دانند ولی چون کشوری عربی هست زبان اول این شهر نیز عربیست. در کل اکثر ادارات و دوائر دولتی ترجیح می دهند عربی صحبت کنند.اگر متوجه شوند که عربی بلد نیستید، انگلیسی صحبت میکنند. در مورد شرکتهای خصوصی یا بین المللی مستقر در دبی اکثرا انگلیسی صحبت می کنند. در نظر داشته باشید شهرهای دیگر امارات کمتر به زبان انگلیسی صحبت میکنند.

از ویزای دبی تا چند بار میتوانم برای سفر استفاده کنم؟

این سوال مهمی هست که اکثرا مطرح میکنند که در اینجا توضیح کوتاهی خواهیم داد.ویزای دبی در صورتی که یک بار ورود و مولتیپل نباشد فقط یک بار برای سفر قابل استفاده هست حتی اگر مهلت اعتبار ویزای مسافر به پایان نرسیده باشد. با توجه به اینکه مدت زمان اعتبار ویزای دبی دو ماه می باشد بعضا مسافران تصور می کنند می توانند طی این دو ماه از این ویزا بارها استفاده کنند در صورتی که ممکن است این ویزا یک بار ورود (Single Entry) باشد که در بالای صفحه ویزای مسافر درج گردیده است.

اگر پاسپورت کشوری دیگر مثلا انگلیس را داشته باشم برای ورود به دبی نیاز به ویزا دارم؟

در حال حاضر برای ورود به کشور امارات و شهر دبی با پاسپورت انگلیسی نیازی به گرفتن ویزا ندارید و در بدو ورود فقط مهر ورود در پاسپورت درج می شود و در زمان خروج نیز مهر خروج در پاسپورت ثبت می گردد.

 

آدرس، تلفن و ساعات کار سفارت امارات متحده عربی

آدرس : تهران، شهرک غرب، بلوار ایران زمین، نبش چهارراه مهستان، پلاک ۲

 

تلفن تماس: +۹۸-۲۱-۴۲۷۹-۲۰۰۰

ایام هفته ساعات کاری سفارت
شنبه تعطیل
یکشنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۵:۰۰
دوشنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۵:۰۰
سه شنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۵:۰۰
چهارشنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۵:۰۰
پنجشنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۵:۰۰
جمعه تعطیل

 

 

error: Content is protected !!