اکسپرس انتری: دولت کانادا ۴۲۰۰ متقاضی مهاجرت را در ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ دعوت کرد.

حقوق بازنشستگی در کانادا
تیر ۱۵, ۱۳۹۹
خرید خانه در استرالیا
شهریور ۲۰, ۱۳۹۹
نمایش همه

اکسپرس انتری: دولت کانادا ۴۲۰۰ متقاضی مهاجرت را در ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ دعوت کرد.

اکسپرس انتری: دولت کانادا ۴۲۰۰ متقاضی مهاجرت را دعوت کرد.

متقاضیان ویزای فدرال اسکیلد ورکر در انتخاب امرئز سهیم بودند. کانادا در سال جاری ۶۹۹۵۰ دعوتنامه جهت اقامت دائم تاکنون صادر کرده است.

دولت کانادا در انتخاب ۲ سپتامبر ۲۰۲۰، ۴۲۰۰ دعوتنامه جهت اقدام برای اقامت دائم کانادا برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر کرد.

متقاضیان برنامه Federal Skilled Worker نیز در میان این دعوتنامه ها بودند. این انتخاب سومین انتخاب از ۱۸ مارچ و ۱۶۲ مین انتخاب انجام شده توسط اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) بوده است.

حداقل امتیاز انتخابی در این دوره ۴۷۵ بوده است.

۴۲۰۰ دعوتنامه بیشترین میزان انتخاب بعد از شیوع بیماری کرونا و از ۱۹ فوریه بوده است. تعداد انتخاب بالای این دوره ثابت می کند که دولت کانادا همچنان به طور قوی خوش آمدگوی سطوح بالایی از مهاجرت در سال ۲۰۲۱ و پس از آن است.

اکسپرس انتری یک سیستم ارائه تقاضای مهاجرتی است که استخر متقاضیان مهاجرت ۳ گروه ویزای Federal Skilled Worker، Federal Skilled Trades Class و Canadian Experience Class را مدیریت می کند.

کانادا در انتخاب امروز از سیستم Tie-Break استفاده کرده است. این سیستم جهت رتبه بندی متقاضیان با امتیاز مشابه استفاده می گردد. لازم به ذکر است امتیاز متقاضی (CRS) فاکتور اولیه انتخاب  فرد در اکسپرس انتری است.

فاکتورهایی که می توانند به کاهش امتیاز انتخابی کمک کنند شامل سایز انتخابی (انتخاب هایی با تعداد بیشتر امتیاز انتخابی را کم میکند) و فاصله  زمانی میان انتخاب هاست(هر چه فاصله زمانی کمتر باشد، امتیاز انتخابی نیز کمتر خواهد بود).

متقاضیان واجد شرایط برای هر برنامه تحت امتیاز بندی اکسپرس انتری، امتیازاتی در فاکتورهای سن، تحصیلات، تجربه کاری و مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه دریافت میکنند.

در حالیکه داشتن Job Offer در سیستم اکسپرس انتری نیاز نیست، در صورتیکه متقاضی یه Job Offer رسمی داشته باشد یک امتیاز محسوب می شود.

پس از انتخاب در استخر متقاضیان، اداره مهاجرت کانادا یه پروسه زمانی ۶ ماهه به جهت صدور اقامت دائم به متقاضیان خواهد داشت.  

error: Content is protected !!