اکسپرس انتری: دولت کانادا ۴۲۰۰ متقاضی مهاجرت را در ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ دعوت کرد.
شهریور ۱۵, ۱۳۹۹
خبر فوری: اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) دسته بندی های انتخابی جدیدی را برای داوطلبان برنامه اکسپرس انتری اعلام کرد.
خرداد ۱۱, ۱۴۰۲
نمایش همه

خرید خانه در استرالیا

 

وام اعطایی به خرید اولین خانه

چقدر می توانم وام بگیرم؟

اعطایی به خرید اولین خانه هدیه ای از طرف دولت

اگر اولین خانه را در استرالیا می خرید شما می توانید واجد شرایط برای دریافت اولین اعطایی برای اولین خانه باشید. این طرح شامل مهاجرینی می شود که اقامت دایم دارند و قبلا دارای خانه بوده اند. اگر شما خریدار خانه باشید مستقیما به شما این وام را پرداخت می  کنند.  نمیتوانید برای خرید زمین درخواست این وام را داشته باشید.

در بیشتر ایالات محدودیت قیمت خانه وجود دارد و ممکن است محدودیت های بیشتری همانند اینکه این دارایی اولین خانه شما باشد وجود خواهد داشت.

برخی از ایالات علاوه بر این وام اعطایی های دیگری نیز پیشنهاد می دهند. در اینجا به لیستی از اعطایی هایی که شما می توانید بگیرید اشاره می شود.

نیو ساوث ویلز

در نیو ساوث ویلز، شما می توانید از طریق برنامه خانه های جدید طرح اعطایی خرید اولین خانه  ۱۰،۰۰۰ دلار بگیرید، فقط به این شرط که اولین مالکی هستید که در حال ساختن خانه اید یا می خواهید خانه نوسازی بخرید. تنها می توانید این وام را برای املاکی که بین ۶۵۰،۰۰۰ تا ۷۵۰،۰۰۰ دلار برای ساخت هزینه دارند درخواست کنید. اگر خرید اولی باشید، برای خانه جدیدی که تا ۶۵۰،۰۰۰ دلار هزینه می کنید، از پرداخت تمبر عوارض معاف هستید. همچنین می توانید برای خانه هایی که ارزش آنها بین ۶۵۰،۰۰۰ تا ۸۰۰،۰۰۰ دلار می باشد درخواست معافیت مالیاتی کنید.

ویکتوریا

در ویکتوریا، اگر ارزش خانه ای که می خرید یا می سازید تا ۷۵۰٫۰۰۰ دلار باشد و خانه نوسازی باشد، می توانید تا ۱۰٫۰۰۰ دلار وام بگیرید. اگر در دیگر ناحیه های ویکتوریا  همچون ( Mt Baw Baw, Mt Buller, Mt Hotham, Mt Stirling, Falls Creek and Lake Mountain ) خانه ای بخرید یا خانه ای نو بسازید که ارزش آن تا ۷۵۰٫۰۰۰ دلار باشد این وام تا ۲۰٫۰۰۰ دلار اعطا خواهد شد.

همچنین خرید اولی ها در صورتی که ارزش خرید آنها برای خانه جدید یا ساخته شده کمتر از ۶۰۰٫۰۰۰ دلار باشد، شامل معاف مالیاتی می شوند. خانه هایی که ارزش آنها بین ۶۰۰٫۰۰۰ تا ۷۵۰٫۰۰۰ دلار باشد شامل معافیت مالیاتی می شوند.

وسترن استرالیا

در وسترن استرالیا در صورت خرید یا ساخت خانه ای جدید به ارزش ۷۵۰٫۰۰۰ دلار می توانید وام دریافت کنید. اگر خانه ای در شمال th26 parallel بخرید و ارزش آن تا ۱ میلیون دلار باشد می توانید این وام را دریافت کنید. خرید اولی ها برای خانه های به ارزش ۴۳۰٫۰۰ دلار معاف از مالیات هستند. برای دارایی هایی که ارزش آنها بین ۴۳۰٫۰۰۰ تا ۵۳۰٫۰۰۰ دلار باشد میزان مالیات کاهشی است و باید از هر ۱۰۰ دلار ۱۹٫۱۹ دلار آن و یا بخشی از ۱۰۰ دلار  برای خرید های بالای ۴۳۰٫۰۰۰ دلار به عنوان مالیات پرداخت کنید. اگر ملکی می خرید که ارزش آن بیش از ۵۳۰٫۰۰۰ دلار است ، میزان مالیات طبق استاندارد محاسبه خواهد شد.

کویینزلند

در کویینزلند در صورت خرید یا ساخت خانه جدید که ارزش آن بیش از ۷۵۰۰۰۰ هزار دلار نباشد میتوانید وام ۱۵۰۰۰ دلاری دریافت کنید برای هر دو نمونه خانه (ساخت یا خرید) برای خانه هایی که ارزش آنها از ۵۰۰۰۰۰ هزار دلار بیشتر نیست معاف از مالیات خواهید بود برای خانه هایی که ارزش آنها بین ۵۰۰ و ۵۵۰ هزار دلار می باشد، شامل معافیت مالیاتی کمی می شود.

ساوث استرالیا

در سوث استرالیا در صورت خرید یا ساخت خانه ای جدید که ارزش آن ۵۷۵۰۰۰ دلار یا کمتر باشد، میتوانید وام ۱۵۰۰۰ دلاری دریافت کنید

تاسمانیا

در تاس مانیا بدون در نظر گرفتن ارزش خانه در صورت خرید و ساخت خانه جدید میتوانید ۲۰۰۰۰ دلار وام دریافت کنید از یک جولای بیست بیست مقدار آن ۱۰۰۰۰ دلار می باشد همانطور  میدانید این با این اعطایی ها نمیتوانید در استرالیا خانه بخرید. در صورتی که پس اندازی خوبی داشته باشید میتوانید از بانک استرالیا، وام بگیرید.

 

چه مقدار میتوانید وام بگیرید؟

مقدار پولی که شما میتوانید برای رهن وام بگیرید بستگی به وام دهنده دارد. وام دهنده ها معمولا بر اساس حقوق حداکثر مقداری را که میتوانند به شما وام دهند را مشخص میکند. به طور متوسط، وام دهنده ها به زوجین وامی پنج برابر حقوق پیش از مالیاتشان میدهند. بعضی ها بیشتر و بعضی کمتر خواهند داد. در صورتی که نیازمند وام هستید، بیشتر وام دهنده ها ترجیح میدهند، قبل از درخواست وام برای چند ماه مشغول به کار شده باشید.

 

تمبر مالیاتی بر روی خرید هزینه اساسی-بسیاری از خریداران

وقتی خانه ای میخرید شما الزام به پرداخت مالیات بر قیمت خرید میباشید. این تعریف تمبر مالیاتی است. خرید اولی ها در نیو ساوث ویلز، کویینزلند و وسترن استرالیا به خصوص برای دارایی های کم قیمت میتواند شامل تخفیف در تمبر مالیاتی شود میزان پرداختیه تمبر مالیاتی بستگی به قیمت خانه دارد هر چه خانه گران تر باشد میزان مالیات آن بیشتر خواهد بود. مالیات های تمبر مالیاتی در هر یک از ایالت های استرالیا مختلف می باشد.

 

تمبر مالیاتی بر روی رهن

امروزه تمامی ایالت های استرالیا تمبر مالیاتی و رهن را منسوخ کرده اند. مبالغ رهن و جابه جایی ایالت به ایالت و منطقه به منطقه، میتواند متفاوت باشد.

 

تمبر مالیاتی خانه ای با ارزش ۹۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

منطقه تمبر مالیاتی نرمال             تمبر مالیاتی ویژه خرید اولی ها
Sydney (New South Wales) $۳۵,۹۹۰ $۳۵,۹۹۰
Melbourne (Victoria) $۴۹,۰۷۰ $۴۹,۰۷۰
Perth (Western Australia) $۳۷,۴۶۵ $۳۷,۴۶۵
Brisbane (Queensland) $۲۶,۳۵۰ $۲۶,۳۵۰
Adelaide (South Australia) $۴۳,۳۳۰ $۴۳,۳۳۰
Hobart (Tasmania) $۳۵,۶۸۵ $۳۵,۶۸۵

 

تمبر مالیاتی خانه ای با ارزش ۷۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

منطقه تمبر مالیاتی نرمال             تمبر مالیاتی ویژه خرید اولی ها
Sydney (New South Wales) $۲۶,۹۹۰ $۱۰,۴۹۰
Melbourne (Victoria) $۳۷,۰۷۰ $۲۴,۷۱۳
Perth (Western Australia) $۲۷,۲۶۵ $۲۷,۲۶۵
Brisbane (Queensland) $۱۷,۳۵۰ $۱۷,۳۵۰
Adelaide (South Australia) $۳۲,۳۳۰ $۳۲,۳۳۰
Hobart (Tasmania) $۲۶,۷۴۷ $۲۶,۷۴۷

 

تمبر مالیاتی خانه ای با ارزش ۵۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

منطقه تمبر مالیاتی نرمال             تمبر مالیاتی ویژه خرید اولی ها
Sydney (New South Wales) $۱۷,۹۹۰
Melbourne (Victoria) $۲۱,۹۷۰
Perth (Western Australia) $۱۷,۷۶۵ $۱۳,۴۳۳
Brisbane (Queensland) $۸,۷۵۰
Adelaide (South Australia) $۲۱,۳۳۰ $۲۱,۳۳۰
Hobart (Tasmania) $۱۸,۲۴۷ $۱۸,۲۴۷

 

تمبر مالیاتی خانه ای با ارزش ۴۰۰۰۰۰ دلار استرالیا

منطقه تمبر مالیاتی نرمال             تمبر مالیاتی ویژه خرید اولی ها
Sydney (New South Wales) $۱۳,۴۹۰
Melbourne (Victoria) $۱۶,۳۷۰
Perth (Western Australia) $۱۳,۰۱۵
Brisbane (Queensland) $۵,۲۵۰
Adelaide (South Australia) $۱۶,۳۳۰ $۱۶,۳۳۰
Hobart (Tasmania) $۱۳,۹۹۷ $۱۳,۹۹۷

 

تمبر مالیاتی خانه ای با ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار استرالیا

منطقه تمبر مالیاتی نرمال             تمبر مالیاتی ویژه خرید اولی ها
Sydney (New South Wales) $۷,۲۴۰
Melbourne (Victoria) $۸٫۸۷۰
Perth (Western Australia) $۶,۹۳۵
Brisbane (Queensland) $۲,۵۰۰
Adelaide (South Australia) $۸,۹۵۵ $۸,۹۵۵
Hobart (Tasmania) $۷,۹۳۵ $۷,۹۳۵

 

 

error: Content is protected !!